Ota yhteyttä

Yhteystiedot

F.K. Trube Oy

PL 1771, 70111 Kuopio
Käyntiosoite: Kellonkärki 8, 70460 Kuopio
y-tunnus 1018986-3
Katso kartalta

Asiakaspalvelu

puh. 044 7668 366
asiakaspalvelu@trube.fi
Lähetä viesti
Avoinna: ma–to klo 8–12

F.K. Trube Oy:n laskutusosoite

Verkkolaskuosoite: 003710189863
Välittäjä: Maventa
Välittäjätunnus: 003721291126
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

Paperilaskut: F.K. Trube Oy, 10189863, PL 100, 80020 Kollektor Scan
PDF-laskut voi lähettää osoitteella: invoice-10189863@kollektor.fi

Leipomon myymälä / Kuopion HallikahviLa Oy

www.cafetrube.fi

Cafe Trube / Kuopion Hallikahvila Oy

www.cafetrube.fi

Henkilöstö

Matti Leinonen

toimitusjohtaja
044 363 5952
matti.leinonen@trube.fi

Elsi Taavitsainen

myyntiassistentti
044 766 8366
elsi.taavitsainen@trube.fi

Jukka Vihavainen

kaupallinen johtaja
050 300 9412
jukka.vihavainen@trube.fi

Johanna Hietanen

markkinointipäällikkö
040 737 4300
johanna.hietanen@trube.fi

Marja-Kaisa Korhonen

tuote­kehitys­päällikkö
044 766 8367
marja-kaisa.korhonen@trube.fi

Johanna Räsänen

tuotekehittäjä
044 766 8224
johanna.rasanen@trube.fi

NIINA LAATIKAINEN

laatu- ja vastuullisuusasiantuntija
044 766 8140
niina.laatikainen@trube.fi

HENRY UKKONEN

tuotantopäällikkö
044 074 1022
henry.ukkonen@trube.fi

Jani Korhonen

työnjohtaja
044 766 8233
jani.korhonen@trube.fi

JUHA HEISKANEN

työnjohtaja
044 766 8142
juha.heiskanen@trube.fi

Jonna turpeinen

työnjohtaja, konditoria
044 766 8369
jonna.turpeinen@trube.fi

Niko Haatainen

tuotantokoordinaattori
044 766 8368
niko.haatainen@trube.fi

Lähetä viesti

Palautteesi on meille tärkeää, joten jätäthän meille terveisesi tällä lomakkeella. Mikäli palautteesi koskee Hallikahvilan tai myymälän toimintaa, jätäthän palautteesi Truben sijaan Kuopion Hallikahvila Oy:lle.

"*" näyttää pakolliset kentät

Palautteeni koskee*
Sallitut tiedostotyypit: jpg, gif, png, bmp, pdf, doc, docx, Max. tiedoston koko: 5 MB.
Käsittelemme lähettämiäsi tietoja tietosuojakäytäntömme mukaisesti. Tähdellä (*) merkityt kohdat ovat pakollisia.
Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.